Sprinklers voor kleine grasvelden
Waar u Toro-producten kunt kopen of een servicebeurt laten geven
|
 |
LPS 400 -100 mm
De LPS-sprinklers hebben een compact huis en vooraf gemonteerde VAN-sproeimonden met pop-up hoogtes van 50 of 100 mm en zijn geschikt voor allerlei particuliere toepassingen.Dankzij een kap met een kleine diameter vallen zij niet op in tuinen.De vooraf gemonteerde VAN-sproeimonden hebben op elkaar afgestemde beregeningsintensiteiten die voor een gelijkmatige beregening zorgen.
 |
|
|
 |
Gegevens over product
|
-
Zij zijn geschikt voor alle sproeimonden met mannelijke draad - Toro MPR en TVAN sproeimonden en sproeimonden met een speciale sproeihoek
-
Compacte behuizing
-
Vooraf gemonteerde VAN-sproeimonden (50 mm of 100 mm)
-
Op elkaar afgestemde beregeningsintensiteiten (MPR)
-
Regelbare sproeihoeken (25° tot 360°)
-
Stijgbuis met palmechanisme voor eenvoudige instelling van de sproeihoek
-
Drukgeactiveerde afdichtingen
-
Verwijderbare sproeimond, zeef en inwendige onderdelen
-
Optionele afsluiter
-
2 jaar garantie
|
|
|
 |
|
| |
- Eigenschappen
- Specificaties
Goed op elkaar afgestemde beregeningsintensiteiten
Goed op elkaar afgestemde beregeningsintensiteiten
Ten behoeve van een gelijkmatige beregening hebben de LPS-sprinklers op elkaar afgestemde beregeningsintensiteiten.
|
VAN sproeimonden

|
VAN sproeimonden
De LPS-sprinklers worden geleverd met vooraf gemonteerde VAN-sproeimonden met regelbare sproeihoek. Deze zijn verkrijgbaar met 5 radii - 2,4 m, 3 m, 3,7 m, 4,6 m en 5,2 m'. De sproeimond kan worden verwijderd om te worden gespoeld of om een onderhoudsbeurt te krijgen.
|
Stijgbuis met palmechanisme
Stijgbuis met palmechanisme
De stijgbuis met palmechanisme van de PLS-sprinkler heeft een stelring waarmee de sproeihoek gemakkelijk op de locatie kan worden ingesteld.
|
Verwijderbare onderdelen
Verwijderbare onderdelen
Met verwijderbare sproeimond, scherm en inwendige onderdelen kunt u de LPS-sprinkler gemakkelijk spoelen en een onderhoudsbeurt geven.
|
Garantie
Garantie
Toro® geeft twee jaar garantie op alle LPS-sprinklers.
|
Regelbare sproeihoek
Regelbare sproeihoek
De LPS sprinklers hebben regelbare sproeihoeken van 25 tot 360.
|
Compacte behuizing
Compacte behuizing
De LPS sprinklers hebben een een robuust huis dat uit n stuk bestaat en de duurzaamheid verhoogt. De zwarte kap met een diameter van 32 mm is minder zichtbaar, waardoor de kans op beschadiging door blootstelling of vandalisme wordt verminderd.
|
 |
PRESTATIES VAN SPROEIMOND |
|
 |
Radius |
2-5,2 m |
 |
Doorstroomhoeveelheid |
1,9 lpm (0,5 gpm) |
 |
Aanbevolen druk |
1,4-4,8 bar (20-70 psi) |
 |
Maximale druk |
4,8 bar (70 psi) |
 |
Vooraf gemonteerde VAN-sproeimond |
|
 |
Vrouwelijke NPT/BSP schroefdraad |
13 mm |
 |
Afmetingen |
|
 |
Zichtbare diameter |
32 mm |
 |
Hoogte |
100 mm |
|
| |
 |
| |
|
| |
|
|