De Toro harkmachine is het perfecte werktuig om zaaibedden en zodenbedden klaar te maken. De ronddraaiende trommel op de harkmachine verpulvert zware aarde, egaliseert hogere stukken en vult lagere stukken in één werkgang, en verwijdert stenen en rommel. De hardmetalen tanden zorgen voor de best mogelijke ondergrond om te zaaien, waardoor een superieure vochtretentie en een snelle groei van het zaad wordt bevorderd.
U kunt de eindplaten snel plaatsen, verwijderen of omkeren; u hoeft alleen maar aan de twee pennen te trekken en klaar is kees.
Hardmetalen tanden
Hardmetalen tanden
De duurzame, hardmetalen tanden zorgen voor een licht ingedeukt zaaibed dat ideaal is om vast te houden.
Verstelbare wielen
Verstelbare wielen
Maakt verandering van de werkdiepte gemakkelijk. Zet de wielen op een lage stand om het bestaande landschap te verwijderen. U kunt de werkdiepte eenvoudig verstellen om te vullen, te egaliseren of grond te verpulveren.